Гранітні пам’ятники — Один з найбільш сучасних способів створення надійних пам’ятників та художніх композицій. Створені монументальні споруди не підвладні фактору часу, погоди та швидкій ерозії. На етапі проектування із замовником погоджуються всі деталі, тип граніту, його колір та форма

Пам’ятники з граніту —

Популярність пам’ятників з граніту багато в чому залежить від наявності великої кількості декорів, котрі доступні на сьогодні нашим клієнтам. Це і різноманітні гранітні елементи і вироби з бронзи та зі скла. Постачальниками цих елементів є найвідоміші виробники зі всього світу


Гранитные памятники
10 аргументов в пользу гранита. Доказана абсолютная безопастность естественного камня

Майже кожен з нас був у ситуації, коли наш клієнт вагається щодо питання, що краще вибрати: камінь чи інший матеріал. Чому слід вико­ристовувати саме природний камінь? – часто пита­ють девелопери, архітектори, будівельники. Варто допомогти їм визначитися. Нижче ми пропонуємо 10 переконливих аргументів на користь природного каменю.

1. ПРИВАБЛИВІСТЬ

Камінь – це витвір природи, його індивідуальні властивості визначені способом творення і скла­дом мінералів, з яких він складається. 3-посеред усіх будівельних матеріалів природний камінь має незрівнянне становище. Кожний виріб з каменю є унікальним елементом, який можна застосовувати поряд з іншим каменем чи іншим будівельним ма­теріалом. Природний камінь – це не одноманітний продукт серійного промислового виробництва, він виразно показує історію свого народження.

2. ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Природний камінь як будівельний матеріал прак­тично є кінцевим продуктом самої природи. Для його створення енергія не потрібна, вона задіяна лише на видобуванні і обробці.Витрати енергії при цьому не є такими великими, як у виробництві інших будівельних матеріалів. Видобування каменю сьо­годні відбувається у порівняно невеликих кар’єрах без застосування потужних вибухів.Невикористані відвали можуть стати основою для рекультивації кар’єрів або перероблені для практичного ужитку (бруківка, щебінь, конгломерат).У повному циклі видобування, переробки та рекультивації природа не втрачає нічого.

3. НЕШКІДЛИВІСТЬ

Як природний будівельний матеріал камінь не містить шкідливих для здоров’я складників. Завдяки цьому його можна використовувати в кухнях, ванних кімнатах, лазнях. Він є вогнестійким,а в разі контакту з вогнем, не виділяє шкідливих речовин. Перед застосуванням камінь зазвичай не потребує спеціальної хімічної обробки шкідливими речови­нами, фарбування тощо.

4. РІЗНОМАНІТНІСТЬ

На світі немає матеріалу, що має таку кількість різноманітних барв і структур, як природий камінь. Різні способи обробки його поверхні роблять це розмаїття практично необмеженим. Завдяки ць­ому архітектори, проектанти й дизайнери мають широкий вибір, що дозволяє допасувати матеріал до проекту, до його характеру і створити бажану атмосферу. Оптичні та технічні якості природного каменю створюють надзвичайну кількість варіантів його застосування. Клієнти завжди можуть вибрати відповідний матеріал серед вели­кої кількості різноманітних кольорів, структур і текстур каменю.Ця різно­манітність спроможна задовольнити будь-які естетичні побажання.

5. ІНДІВІДУАЛЬНІСТЬ

Природний камінь видобувають у великоформатних блоках, які на об­робних підприємствах розрізають до необхідного розміру. Величина кам’яних плит чи заготовок обмежена лише величиною сировинного блоку і не залежить від якихось стандартних параметрів.Формат виробу з каменю може бути легко пристосовано до ви­мог індивідуального проекту. Отже, з каменю можна виготовляти не лише прямокутні чи квадратні форми, але вироби будь-якої конфігурації.Су­часні каменеобробні машини дозво­ляють різати по кривій лінії, вирізати внутрішні контури тощо. Така варіа­тивність процесу обробки разом із розмаїттям барв і структур каменю дозволяють отримувати унікальну і неповторну будівельну продукцію.

6. ДОВГОВІЧНІСТЬ

Коли більшість будівельних ма­теріалів з плином часу йдуть на сміт­ник, природний камінь з часом набу­ває натуральної патини, яка не знищує його красу. Чимало з каменів, немов добре вино, з віком набуває елегант­ності і шляхетності. До того ж догляд за каменем є нескладним і недорогим. Навіть кількасотлітні підлоги з каменю можна заново відполірувати і повер­нути їм оригінальний вигляд. Життя каменю надзвичайно довге. При пра­вильному проектуванні і виконанні камінь може служити тисячі років.

7. ТРИВИМІРНІСТЬ

Крім плит, з каменю можна виго­товляти також будь-які об’ємні фігу­ри. Шляхом фрезерування жолобів і канавок на поверхні каменю можна створювати цікаву гру світла і тіней. Оброблений таким чином камінь, вмонтований на фасаді, підкреслює силу і могутність. Масивні елементи з природного каменю, такі як обрамлен­ня,карнізи, підпорки створюють нові естетичні ефекти.

8. ЦІНОВА ПРИВАБЛИВІСТЬ

Незалежні дослідження показали, якщо дивитися на камінь крізь при­зму часу 30-и років і більше, камінь не є дорожчим,ніж подібні синтетич­ні матеріали. Відносно високі кошти закупівлі каменю компенсують дов­говічність матеріалу і низькі витрати на чищення та догляд.

9. ФІЗИЧНА ДОСКОНАЛІСТЬ

Природний камінь є дуже добрим провідником тепла і має здатність довго його утримувати. Фасади з ка­меню абсорбують теплові промені сонця і перешкоджають небажаному нагріванню будинку. Тести показали, що витрати обігріву або кліматизації висотнихбудинків з кам’яними фаса­дами набагато нижчі, ніж у випадку будинків,фасади котрих виконані зі скла (100 – 150 кВт.год/м2 для кам’янихфасадів і 300 – 700 кВт.год/м2 для фа­садів зі скла).

10. МІЦНІСТЬ

Висока міцність на стискання ба­гатьох видів природного каменю є приводом називати камінь – вічним матеріалом. Лише деякі види сталі, виробництво яких є досить витрат­ним, дорівнюють міцності природно­го каменю. Завдяки високій міцності, стійкості та низькій стиральності ка­мінь чудово показує себе на підлогах. Підлоги з граніту чи інших твердих порід навіть після десятиліть експлу­атації практично не виявляють слідів зношеності.

1 Comment

Напишіть відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment