11Наша компанія існує на ринку з 1998 року. Мета нашої діяльності – це комплексний підхід до ідеї увіковечіванія пам’яті близької людини або домашнього улюбленця. Створення гранітних пам’ятників або надгробної плити – це остання данина, яку ми втілюємо в матеріалі, обраному Замовником, таких як граніт або мармур.
Смерть близької людини – супроводжується особливим ритуалом, покликаним зберегти серце кращі спогади. До числа цих ритуалів входить ментальний спосіб вираження своєї поваги і пам’яті в надгробному гранітному пам’ятнику, склепі або плиті. Після смерті людини частина його душі продовжує жити в наших виробах, і перехожий завжди з повагою згадає близького Вашому серцю людини, схилить голову перед генієм його безсмертної душі.
Гранітні пам’ятники – це жива історія і остання пам’ять про людину. Тут теж є свої тенденції і тренди. Так, наприклад, в кінці минулого століття домінували бетонні пам’ятники з використанням гранітної або мармурової крихти. Сьогодні набули популярності пам’ятки, вирізані в цілісної мармурової або гранітної плити, створює враження набагато більш тривалим і монументальним.
Наша компанія відрізняється творчим підходом до втілення ідеї створення вічного згадки і пам’яті скорботної душі. У наших каталогах ви знайдете численні ідеї для втілення вже існуючих або розробки нових проектів під Ваше індивідуальне замовлення.